Przejdź do treści
🌷


ZAPRASZAMY NA KONCERTY 2019 rok
CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ



MAJMAJ
19.06 Rezydencja Protasy (okolice Białegostoku) Impreza prywatna
19.06 wow Białystok (środa)
20.06 Klub Scorpio Wnory Wiechy
21.06. impreza Balonowe Disco Włocławek, Aeroklub Włocławski, godz 19
21.06 Cool Klub Grudziądz
22.06 Karsibor koło Wałcza 78-600, godz 21
22.06 Arena Bierzwnica godz. 1
23.06 Drawsko kod 64-733, godz 21,
28.06 Vox FM Najlepszy koncert świata Warszawa godz 17:30
28.06 plener Brześć Kujawski (pow. włocławski) - teren przy zespole szkół w Starym Brześciu, godz. ok 20.30
28.06 Ranczo Dunajek Trzebnica
29.06 Górowo Iławieckie 11-220, godz.00:00
30.06. Nowy Dwor k/Sokółki kod 16-205, godz 21.00
🔺Lipiec 🔺
05.07 Sosnowiec Disco Summer Festiwal
06.07 Braniewo g.18.00
06.07 ŁUKTA 14-105, Godz 21:00
06.07 Augustów Klub Iskra g.1.15
07.07 Rutki Kossaki koło Zambrowa 18-312, godz 20:40
11.07 Klub Źródełko Skorzęcin koło Gniezna
12.07. Kod 73-260 Pełczyce ul Bolesława Chrobrego 56, godz 21,
13.07. Nowa Sarzyna k/ Stalowej Woli. 37-310, Plener - Dni MIasta. Godz 20
13.07 Energylandia Zator 32-640, godz 23:50
14.07 Kosów Lacki g.20.00
14.07 Plaza w Nowym Mieście imprezy Zalew Tatarska 3, godz 23
17.07 Euphoria Łeba
18.07 Gorzów Wlkp godz 19 Gala Disco
19.07 Stargard koło Szczecina Gala Disco
g.19
20.07 84 -210 Choczewo ( woj. pomorskie)
20.07 Club Next Wiele
21.07 Błażowa g. 18:45 woj. podkarpackie 36-030)
21.07 Radomyśl Wielki 39-310, godz 21:20
22.07 Wigry -plener około g.19.30!
26.07 Lidzbark Welski , Park miejski godz 21
26.07 Biały Żagiel Ełk
27.07 Festiwal Muzyki Tanecznej Olsztyn
28.07 Nowy Żmigród 38-230, godz 20
🔺SIERPIEŃ🔺
02.08. Klub Maxxx Pasłęk 14-400
03.08 Białystok Noc pod gwiazdami,
03.08 łyszkowice powiat Łowicz plener
03.08 Klub Corado Przesmyki
04.08.Krasnopol 16-503 plac przy Gminnym Centrum Czytelnictwa i Kultury plener
09.08 Płock godz 20, plener
09.08 Biesiady Kasztelan koło Sierpca
10.08 Kielce Kadzielnia
11.08 Festiwal Lata 55-330 Miękinia godz 19
14.08 Bajka Summer Festiwal Grodziec obok Ozimka pod wiatą kod: 46-040, godz.ok23:00,
15.08 Nowa Wola powiat Kozienice kod 26-902, godz 18:15, plener
15.08.Skrobów -> 21-100 Lubartow. Stadion LKS, godz 21
16.08 Mragowo Festiwal Weselny
17.08 Jareniówka koło Jasła 38-200, g. 19.00
17.08 Klub Energy Przytkowice
18.08.Biała Rawska 96-230, godz 17,plener
18.08 Dożynki Wiejskie w Olszowie ul.Opalowa 5 koło Kępna kod 63-600, godz.21 plener
24.08. Głowno 95-015 ul Zgierska 8/10,
g 18:30, plener
24.08. Miasto i Gmina Chodecz 87-860, ul. Kaliska 2, godzina 21:00.
amfiteatr nad jeziorem
24.08 Newada Nur g 1.30
25.08 Puchaczów 21-013,, godz 19,plener
25.08 Czemierniki Ul. Zamkowa 2, kod 21-306, godz 21;30, plener
28.08 Wesele Szczyrk
29.08 iłów pożegnanie lata
30.08 piątek Amfiteatr Opole
31.08 impreza plenerowa Bukwica gmina w Żukowice 67-231, godz 18:00,
31.08 Przytoczna woj lubuskie kod 66-340, godz 22, plener
31.08 Klub Diamond Biała Wieś
*godziny koncertów są orientacyjne i mogą ulec zmianie 🙂
Realizacja strony - Royal Design
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na tej stronie jest zabronione.
Wróć do spisu treści